Okleiny naturalne
Okleina Oliwka

Poznaj inne okleiny:
Dlaczego okleina Oliwka to doskonały wybór?
Okleina oliwna, pochodząca z regionu Morza Śródziemnego, to materiał o niezwykle wyrazistym, śródziemnomorskim charakterze. Jej unikalna żółta barwa, przeplatana nieregularnie rozmieszczonymi ciemnymi żyłami, przyciąga uwagę i zachwyca swoim naturalnym pięknem, co dodatkowo podkreśla jego elegancję. Wyjątkowy rysunek słojów nadaje każdemu fragmentowi tej okleiny niepowtarzalny urok, czyniąc ją idealnym wyborem dla osób ceniących oryginalność i piękno natury drewna. Siostrzanym odpowiednikiem wśród fornirów modyfikowanych jest Fornir Oliwka Czeczot, wyróżniający się jeszcze bogatszą i bardziej zróżnicowaną mozaiką. Oba rodzaje fornirów, choć zbliżone do siebie, stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących oryginalnych i niepowtarzalnych oklein. Nasze forniry znajdują wszechstronne zastosowanie zarówno w tworzeniu unikatowych mebli, jak i w aranżacji całych wnętrz, nadając im niepowtarzalny charakter. Produkowane przez nas od lat płyty fornirowane stanowią doskonałą bazę do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Okleina Oliwka wyróżnia się niezwykłym designem i wszechstronnością, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno w luksusowych wnętrzach mieszkalnych, jak i w prestiżowych przestrzeniach komercyjnych tj. hotele czy restauracje.
Propozycja nośników dla: Okleina Oliwka
- Płyta MDF fornirowana
- Płyta wiórowa fornirowana
- Płyta MDF nacinana fornirowana
- Płyta stolarska fornirowana
- Płyta HDF fornirowana
- Sklejka fornirowana
- Płyta HWH fornirowana
- Płyta EKO fornirowana
Kliknij i sprawdź również:
Dostępne grubości fornirów:
- 0,6 mm
- 6 mm
Sposoby łączenia forniru

Łączenie książkowe

Łączenie „w deskę”

Łączenie odwrócone

MIXT Flader

MIXT Pasiak

MIXT Natura
Klasyfikacja forniru
Do tej grupy kwalifikujemy najbardziej jednorodne i powtarzalne strukturalnie jak i kolorystycznie liście forniru, aby zapewnić perfekcyjny efekt na całej powierzchni płyty.
Najbardziej uniwersalna grupa komponowana dla uwydatnienia najbardziej charakterystycznych cech drewna. Układ dobrze oddaje strukturę lecz nie gwarantuje uzyskania dużych sekwencji z zachowaniem ciągłości wzoru.
Ta grupa cechuje się największą różnorodnością struktur i odcieni forniru, bez zapewnienia powtarzalności. Te cechy są rekompensowane przystępną ceną gotowego produktu.