Rozkrój płyt

Rozkrój płyt to bardzo ważny proces w branży meblarskiej jak również budowlanej, który znacząco wpływa na czas realizacji oraz jakość finalnych produktów. Nasza firma jako producent wysokiej jakości płyt fornirowanych uruchomiła możliwość wykonania rozkroju płyt w siedzibie firmy. Nasza stale rozwijająca się flota maszyn umożliwia skuteczne zaspokojenie potrzeb zamówień stacjonarnych, a niebawem i on-line. Na potrzeby zamówień stacjonarnych udostępniliśmy piłę panelowa Selco SK4 Biesse (2024) o przestrzeni roboczej 3200 x 3200 mm, która doskonale wpisuje się w aktualne potrzeby naszego zakładu oraz zamówień lokalnych klientów.

Korzyści z naszych usług rozkroju płyt to przede wszystkim oszczędność czasu i materiału. Dzięki precyzyjnym cięciom minimalizujemy ilość odpadu, co przekłada się na niższe koszty produkcji. Nasze usługi są skierowane zarówno do zakładów stolarskich, jak i indywidualnych klientów, którzy oczekują precyzji oraz szybkiej realizacji. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane z najwyższą dbałością.

Nowoczesne techniki cięcia płyt: precyzja i efektywność

Cięcie płyt to kluczowy etap produkcji, który wymaga precyzji oraz nowoczesnego sprzętu. W naszym zakładzie stale rozbudowujemy nasz park maszynowy i jego możliwości, które gwarantują wysoką jakość naszych produktów oraz dokładność wykonywanych cięć. Dzięki piłom panelowym oraz innym zaawansowanym urządzeniom które posiadamy, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie realizować zamówienia o różnych stopniach skomplikowania. Nasze usługi cięcia płyt są dostosowane zarówno do stolarzy, jak i pasjonatów meblarstwa, co sprawia, że jesteśmy elastycznym partnerem dla każdego klienta i zamówienia. Wybierając nasze rozwiązania, otrzymujesz niezawodność, oszczędność materiału oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Rozkrój płyt meblowych, fornirowanych – twórz meble bez ograniczeń!

Rozkrój płyt fornirowanych w naszym zakładzie produkcyjnym jest niezwykle prosty. Wybierasz rodzaj płyty oraz ilość, opisując to w formularzu lub kontaktując się telefonicznie podając dodatkowe parametry tj.:

  • Wymiary
  • Kształt

Dokonujesz opłaty i po kilku dniach materiał będzie gotowy do odbioru. Jeśli jesteś zainteresowany lub chcesz o coś dopytać, zadzwoń, a chętnie pomożemy.

Dowiedz się więcej o fornirach z naszego bloga

Stale rozbudowujemy nasz park maszynowy – przekonaj się sam.

Przejdź do bloga

Podaj swój numer – oddzwonimy

Chcesz się skontaktować? Podaj nam swój numer telefonu, my oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej z aktualną ofertą.