Przedsiębiorstwo Drzewne Zadrożni SJ

Działamy od 1989 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem z długą tradycją i wieloletnim doświadczeniem w:
 • uszlachetnianiu płyt drewnopochodnych fornirami naturalnymi, egzotycznymi i modyfikowanymi,
 •  formatyzowanie płyty na wymiar,
 •  produkcji obrzeży wzmacnianych fizeliną, obrzeży z klejem, obrzeży warstwowych od 1mm do 1,5mm,
 •  produkcji formatek spajanych na styk,
 •  oklejanie krawędzi,
 •  lakierowanie.

 

 1. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Nasz park maszynowy to trzy  spajarki poprzeczne Fisher-Rückle FZL-3400 . Jesteśmy w posiadaniu trzech pras przelotowych o wymiarach półek roboczych:  3300 x 2200 oraz 3300 x 2000.

   

 2. Każdy rodzaj okleiny dostępnej u nas, można nakleić na dowolny rodzaj płyty, co daje możliwość wyboru spośród ponad 3000 kombinacji. Do każdej fornirowanej płyty można dobrać idealne obrzeże.

   

 3. Podstawowym wyróżnikiem, produkowanych przez nas płyt uszlachetnianych, jest ich wysoka jakość. nakładany jest za pomocą nowoczesnych maszyn, dzięki czemu zespojenie listków okleiny na płycie jest idealne. Wpływa to zarówno na ergonomię jak i estetykę przedmiotów wykonanych z naszych płyt.

   

 4. Spółka posiada maszyny, które pozwalają wyprodukować największe w Polsce płyty uszlachetnione . Tworząc i produkując wyroby z płyt fornirowanych nie musicie się Państwo ograniczać do standardowych wymiarów. Możecie zaproponować swoim Klientom coś niezwykłego, wykraczającego poza standard.

   

 5. Wielkość produkowanych przez nas płyt pozwala na jeszcze bardziej ekonomiczne rozplanowanie formatek. Lokalizacja w centrum Polski skraca czas oczekiwania na duże formaty z kilku tygodni (większość konkurencyjnych firm sprowadza takie formaty z fabryk znajdujących się za granicą) do kilku dni.

   

 6. Jesteśmy odpowiedzialni ekologicznie. Do produkcji płyt fornirowanych używamy wyłącznie klejów posiadających odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia. Mamy pewność, że nasze wyroby nie są szkodliwe dla ludzi i środowiska.

   

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Dlaczego My?

"Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość silnie związana z wieloletnim doświadczeniem i świadomością potrzeb klientów." - Krzysztof Zadrożny -Dyrektor spółki, współwłaściciel.

Doświadczenie

Doświadczenie
Od ponad 20 lat istniejemy w branży drzewnej.Dzięki temu posiadamy dużą wiedzę w uszlachetnianiu płyt drewnopochodnych.

Jakość

Jakość
Posiadamy najwyższej klasy maszyny,które umożliwiają nam wyrób wysokiej jakość produktów.

Uczciwość

Uczciwość
W biznesie kierujemy się uczciwymi zasadami, klientów traktujemy po partnersku. Certyfikat Rzetelna Firma to potwierdza.

Nasz Zarząd

Krzysztof Zadrożny
Karolina Gajowniczek
Katarzyna Bieńkowska-Zadrożna
Robert Bieńkowski
/* */ document.addEventListener( 'wpcf7mailsent', function( event ) { alert("OK"); document.getElementById("conversionScript").src="//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js"; }, false );