O nas

Poznaj naszą wieloletnią tradycję i kulturę pracy z drewnem

Najwyższy standard produkcji forniru od dziesięcioleci

Działamy od 1989 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem z długą tradycją i wieloletnim doświadczeniem w: uszlachetnianiu płyt drewnopochodnych fornirami naturalnymi, egzotycznymi i modyfikowanymi, formatyzowaniu płyty na wymiar, produkcji obrzeży wzmacnianych fizeliną, obrzeży z klejem, obrzeży warstwowych od 1mm do 1,5mm, produkcji formatek spajanych na styk, oklejaniu krawędzi jak i lakierowaniu.

Każdy rodzaj okleiny dostępnej u nas, można zestawić na dowolnym rodzajem płyty, co daje możliwość wyboru spośród tysięcy kombinacji. Do każdej fornirowanej płyty można dobrać idealne obrzeże naturalne dostępne również w naszej ofercie.

Podstawowym wyróżnikiem, produkowanych przez nas płyt uszlachetnianych, jest ich wysoka jakość. Fornir nakładany jest za pomocą nowoczesnych maszyn, dzięki czemu zespojenie liści okleiny na płycie jest idealnie dopasowane i trwałe. Wpływa to zarówno na ergonomię jak i estetykę przedmiotów wykonanych z naszych płyt.

Czytaj więcej

Sprawdzona technologia obróbki drewna

Spółka posiada maszyny, które pozwalają wyprodukować pełnoformatowe płyty uszlachetnione fornirem. Tworząc i produkując wyroby z płyt fornirowanych nie musicie się Państwo ograniczać do standardowych wymiarów. Możecie zaproponować swoim Klientom coś niezwykłego, wykraczającego poza standardy.

Jesteśmy odpowiedzialni ekologicznie. Do produkcji płyt fornirowanych używamy klejów posiadających odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia. Mamy pewność, że nasze wyroby nie są szkodliwe dla ludzi i środowiska.

Czytaj więcej

Podaj swój numer – oddzwonimy

Chcesz się skontaktować? Podaj nam swój numer telefonu, my oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej z aktualną ofertą.
    pl Polish
    en Englishpl Polish